Razem 251 415 ogłoszeń !
OFERUJę
07.05.2015 15:54

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

PRAKTYKANT/KA DS. REKRUTACJI

(PRAKTYKA BEZPŁATNA)

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki :

• Wsparcie w realizowanych procesach rekrutacyjnych,

• Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami,

• Zamieszczanie ogłoszeń o pracę,

• Wstępna selekcja aplikacji,

• Udział w spotkaniach rekrutacyjnych.

• Tworzenie oraz aktualizacja bazy danych

• Czynności biurowo - administracyjnych

Oferujemy:

• Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży HR,

• Elastyczny program praktyk

• Przyjazną atmosferę pracy

• Referencje po odbytych praktykach

Wymagania:

• Dyspozycyjność min. 20 h/tygodniowo (od poniedziałku do piątku)

• Wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem,

• Zainteresowanie tematyką HR,

• Gotowość do nauki,

• Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na a.wlodarczyk@interkadra.pl w temacie maila wpisując: praktykant Szczecin

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem

Data: 07.05.2015 15:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 404577
Rubryka ogłoszenia: Staże, praktyki dla studentów

Zdjęcia (1)

Praktykant w dziale rekrutacji - Szczecin - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Włodarczyk
Województwo: Zachodniopomorskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48503102635
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Włodarczyk
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Staże, praktyki dla studentów