Razem 264 118 ogłoszeń !

Czy chcesz zostać nagrodzony za swój wolny czas? Zostań członkiem panelu Talk Online Panel i zdobywaj nagrody za pomocą różnorodnych ankiet.

Opis pozycji:

Jeśli chcesz rozsądnie zainwestować kilka minut swojego wolnego czasu podczas pobytu w domu, u znajomych, w pracy lub na plaży oraz zostać za to nagrodzonym, dołącz do Talk Online Panel i zostań respondentem - najważniejszym ogniwem w każdej ankiecie.

Twój czas oraz szczere opinie na różne tematy zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Nazwa pozycji:

Respondent/Panelista

Lokalizacja:

Cała Polska

Idealni kandydaci:

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety od 15 lat, różnorodne wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Obowiązki:

Szczere i uczciwe wyrażanie osobistej opinii na różne tematy

Co oferujemy:

Różnorodne, cenne nagrody

Zapisz się tutaj - http://talkonlinepanel.com/PL/?source=pl_hiperogloszenia

Czekamy na Ciebie!

Zespół Talk Online Panel

Data: 13.02.2018 10:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 577334
Rubryka ogłoszenia: Praca w domu

Zdjęcia (1)

Szukamy respondentów - wypełnianie ankiet - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Talk Online Panel (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: talkonlinepanel.com/PL/?source=pl_hiperogloszenia
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca w domu Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca w domu