Razem 259 293 ogłoszeń !

Do naszego nowego projektu poszukujemy współpracowników na stanowisko: Ankieter Online

Oczekujemy:

- dyspozycyjności 10-30min dziennie

- swobodnego dostępu do komputera oraz internetu

- ukończonych 18 lat (13 za zgodą opiekunów)

- uczciwości

- samodzielności

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 10-20zł/h (zależne od dostępnych badań)

- możliwość dłuższej współpracy

- elastyczne godziny pracy

- pomoc na każdym etapie pracy

Zakres obowiązków:

- praca wykonywana przez internet z domu

- samodzielne wypełnianie ankiet

- testowanie produktów

- ocena reklam i usług

Każda osoba otrzyma krótki kurs (online) ułatwiający pracę.

Proszę o dodanie w zgłoszeniu "Ankieter MIEJSCOWOŚĆ" gdzie miejscowość to miejsce waszego aktualnego miejsca pobytu na adres zarobnaankietach@gmail.com

Data: 15.12.2017 15:41
Cena: 200 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 570274
Rubryka ogłoszenia: Praca w domu
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karol C (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca w domu Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca w domu