Razem 250 868 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
16.02.2015 01:12

Zapewne trafiłeś tu bo szukasz informacji na temat tego, jak zostać przedstawicielem Betterware i dzięki tej współpracy uzyskiwać dodatkowe dochody albo zbudować własny biznes.

Współpraca z Betterware jest prosta i nie wymaga specjalistycznego przygotowania. To Ty masz wpływ na swoje dochody i wyłącznie od Ciebie zależy ich wysokość.

Dlaczego warto wybrać Betterware ?

Ponieważ współpraca z nami umożliwia nie tylko realizację swoich celów finansowych ale przede wszystkim pozwala zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym – Ty decydujesz ile i kiedy będziesz pracować. Dzięki temu możesz poświęcać czas rodzinie albo swoim pasjom.Podejmij decyzję o zostaniu przedstawicielem Betterware. Ten jeden wybór może wiele zmienić w Twoim życiu.Od ponad 80 lat produkty Betterware ułatwiają ludziom codzienne czynności takie jak gotowanie, sprzątanie czy pielęgnacja ciała.

Betterware to także sposób na uzyskanie dodatkowych dochodów w bardzo prosty i przyjemny sposób.

Z Betterware możesz również zbudować swój własny biznes w oparciu o prosty i przejrzysty plan marketingowy. Nie musisz inwestować własnych pieniędzy a więc nic nie ryzykujesz.

Dlaczego zatem nie poprawić swojej sytuacji materialnej

Sam/a zdecyduj, czy jako Niezależny Przedstawiciel Betterware chcesz oszczędzać, zarabiać czy budować własny biznes. Wszystko zależy od Ciebie. Zostając członkiem klubu Betterware:

oszczędzasz kupując dla siebie bez 30 % marży,

zarabiasz na sprzedaży produktów,

budujesz swoją firmę tworząc własną grupę przedstawicieli.Zarabiaj ze mną

Każdy z nas ma swoje potrzeby oraz marzenia. Aby je zaspokoić potrzebne są pieniądze. Zastanów się czy robiąc to, co robisz do tej pory, możesz sobie pozwolić na wszystko czego naprawdę potrzebujesz, nie mówiąc już o małych przyjemnościach…

Jeśli tak nie jest pomyśl o dodatkowym źródle dochodów. Niezależnie czy do zaspokojenia Twoich potrzeb wystarczy kilkaset złotych miesięcznie czy raczej niezbędne są większe kwoty, współpraca z Betterware daje Ci możliwość ich zarobienia.

Betterware to aż trzy drogi zarabiania pieniędzy: 1. Oszczędzanie

Czy nie byłoby wspaniale móc od dzisiaj kupować najlepsze produkty dla Ciebie i Twojego domu o 30% taniej. Rejestrując się w Klubie Betterware jako Stały Klient masz taką możliwość. Zamawiasz tak często jak chcesz i w ilości jaką potrzebujesz – bez żadnych limitów czy wymogów minimalnego zamówienia. Będąc stałym Klientem masz dostęp do cen przedstawicieli Betterware.

2. Sprzedaż detaliczna produktów Betterware

30- to procentowa różnicy cen pomiędzy cenami detalicznymi zamieszczonymi w katalogu a ceną dla członka Klubu Betterware może zostać w Twojej kieszeni również wtedy, gdy będziesz polecać znajomym produkty z katalogu i zachęcać ich do złożenia zamówienia. Współpracę z Betterware traktujesz jako źródło dodatkowych pieniędzy do Twoich dochodów. Czy to nie proste

3. Budowanie grupy przedstawicieli

Trzecia forma zarabiania z Betterware daje z pewnością największe możliwości. Prezentując katalog produktów oraz plan marketingowy budujesz własną grupę przedstawicieli. Możesz pomagać innym zrealizować ich cele i mieć z tego nie tylko pieniądze ale i mnóstwo satysfakcji.

A wiesz co jest w tym najlepsze ? Wszystkie trzy metody zarabiania można łączyć ! Korzyści ze współpracy z Betterware:

plan marketingowy dający możliwość czerpania dochodów z kilku różnych źródeł,

możliwość decydowania o tym ile, gdzie i kiedy będziesz pracować,

przygotowanie oraz wsparcie ze strony menedżera,

współpraca z firmą o długiej historii i ugruntowanej pozycji na rynku,

brak ryzyka – jedyne co inwestujesz to własny czas,

nie musisz otwierać własnej działalności gospodarczej by rozpocząć współpracę z Betterware,

wielkość zamówienia jest dowolna, składać zamówienia możesz kiedy Ty zadecydujesz – nie ma konieczności składania regularnych zamówień,

zamówienie można składać telefonicznie, przez Internet, bądź faksem,

gwarancja jakości – w ciągu 30 dni możesz zwrócić produkt do Betterware Poland jeśli nie spełni oczekiwań Twoich klientów. W ciągu dwunastu miesięcy możesz oddać towar jeśli ma wady ukryte.

możliwość kupowania dla siebie i rodziny bez 30% marży,

prezenty dla Ciebie- program Łatwy Start,

liczne programy motywacyjne dla Ciebie i Twoich Przedstawicieli.

Nie martw się, że nie masz doświadczenia – wkrótce je nabędziesz.Gdy przystąpisz do klubu Betterware otrzymasz materiały szkoleniowe i pomoc oraz wsparcie doświadczonych przedstawicieli. Gwarantuję Ci moje pełne zaangażowanie w Twój sukces ! Już teraz podjęłaś/podjąłeś decyzję o współpracy z Betterware ? Zarejestruj się w klubie jeszcze dziś i dołącz do grona kilkudziesięciu tysięcy przedstawicieli na terenie całej Polski. Jak to zrobić ? WEJDŻ NA STRONĘ: https://sp.betterware.pl/sp/login W DANYCH SPONSORA WPISZ NUMER PL-95401 ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.02.2015 01:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 390552
Rubryka ogłoszenia: Praca w domu
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Twój biznes z BETTERWARE - Zdjęcie nr 1Twój biznes z BETTERWARE - Zdjęcie nr 2Twój biznes z BETTERWARE - Zdjęcie nr 3Twój biznes z BETTERWARE - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Renata (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca w domu Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca w domu
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)