Razem 251 415 ogłoszeń !
OFERUJę
09.11.2016 11:41

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PAKOWACZ

(Miejsce pracy: Tychy, woj. śląskie)

OBOWIĄZKI:

pakowanie, przepakowywanie towaru

WYMAGANIA:

dyspozycyjność i chęć do pracy

gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym( 6/14)

zaangażowanie i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

atrakcyjną stawkę za godzinę

możliwość zdobycia cennego doświadczenia

KONTAKT:

EuroKadra S.A. ul. Pukowca 15 41-847 Katowice

tel. 501 955 737

email: k.klama@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: k.klama@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PAKOWACZ - Tychy

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 09.11.2016 11:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 500680
Rubryka ogłoszenia: Praca sezonowa
Widea (0)

Zdjęcia (9)

MAGAZYNIER - PAKOWACZ - TYCHY - Zdjęcie nr 1MAGAZYNIER - PAKOWACZ - TYCHY - Zdjęcie nr 2MAGAZYNIER - PAKOWACZ - TYCHY - Zdjęcie nr 3MAGAZYNIER - PAKOWACZ - TYCHY - Zdjęcie nr 4MAGAZYNIER - PAKOWACZ - TYCHY - Zdjęcie nr 5MAGAZYNIER - PAKOWACZ - TYCHY - Zdjęcie nr 6MAGAZYNIER - PAKOWACZ - TYCHY - Zdjęcie nr 7MAGAZYNIER - PAKOWACZ - TYCHY - Zdjęcie nr 8MAGAZYNIER - PAKOWACZ - TYCHY - Zdjęcie nr 9
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Eurokadra S.A.
Województwo: Tychy (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48324419200
Web: eurokadra.com.pl/pakowacz-tychy.html
Pozostałe ogłoszenia firmy Eurokadra S.A.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca sezonowa