Razem 251 547 ogłoszeń !

W związku z przygotowaniami do sezonu świątecznego 2015 poszukujemy kandydatów do obsługi eventów i wizyt świątecznych.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY: osób gotowych wcielić się w rolę Św. Mikołaja

Wymagania:

- kreatywność, komunikatywność, wysoka kultura osobista,

- predyspozycje do pracy z dziećmi,

- wesołe usposobienie i otwartość na ludzi,

- mile widziane doświadczenie w pracy eventowej,

- mile widziany własny samochód.

Zakres obowiązków:

- wizyty świąteczne w firmach, szkołach, przedszkolach lub domach prywatnych,

- animacja utrzymana w klimacie świątecznym,

- zabawy i rozmowa z dziećmi,

- celebracja wręczania prezentów.

Oferujemy:

- pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole,

- umowę zlecenie,

- wynagrodzenie,

- zwrot kosztów dojazdu do klienta.

Zapewniamy strój niezbędny do wykonywania pracy.

Termin pracy: 1.12-24.12.2015; szczególnie mile widziana dyspozycyjność w dn. 6.12 i 24.12.2015.

Istnieje możliwość wyboru dogodnych terminów.

Miejsce pracy: Cała Polska (głównie miasta wojewódzkie).

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres biuro@kompas.pl.

Data: 27.10.2015 14:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 434870
Rubryka ogłoszenia: Praca sezonowa

Rola Św. Mikołaja podczas eventów świątecznych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Urszula Obara (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48583031878
Web: mikolaj24.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca sezonowa Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca sezonowa