Razem 263 678 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mam na imię Adam. Mam 62 lata, jestem z zawodu nauczycielem. Wyjeżdżam na kolonie i obozy przez ponad 35 lat. Jestem instruktorem Ratownictwa - udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, Turystyki i Terenoznawstwa i Ju-jitsu - sztuki walk obronnych.

Mam sprzęt do szkolenia w Ratownictwie z Fantomem do RKO, 11 radiotelefonów o zasięgu do 8 km do łączności w terenie i pomiędzy kadrą wychowawców, kierownictwem i służbą zdrowia na koloniach, zimowiskach i obozach, 11 kompasów do zajęć terenowych. Za pracę dla dobra dzieci otrzymałem odznaczenie PRZYJACIEL DZIECKA.

Mogę wyjeżdżać i wyjeżdżałem na kolonie i obozy językowe - j. angielski lub do pracy z dziećmi mówiącymi po angielsku z innych krajów.

Adam Kondratowicz

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.05.2016 08:52
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 321406
Rubryka ogłoszenia: Praca sezonowa
Widea (0)
 
Zdjęcia (11)
 
Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 1Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 2Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 3Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 4Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 5Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 6Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 7Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 8Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 9Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 10Instruktor Ratownictwa, Ju-jitsu, Turystyki i Terenozn - Zdjęcie nr 11
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam Kondratowicz
Województwo: Cała Polska
E-mail: belpher@poczta.onet.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Adam Kondratowicz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca sezonowa
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)