Razem 301 001 ogłoszeń !
OFERUJę
08.10.2019 16:35

Oferujemy pracę przy inwentaryzacjach w marketach niemieckich .

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka.

Nie zwlekaj ! Zgłoś się już dziś !

Najbliższy wyjazd : 13.10.2019 do 31.10.2019

Mamy dla Ciebie JESIENNĄ PREMIĘ nawet do 1200 zł netto.

Jeżeli w miesiącu weźmiesz udział w 15 inwentaryzacjach zagranicznych dostaniesz 300 zł premii.

Każda następna inwentaryzacja to dodatkowe 20 zł.

Obowiązki:

• liczenie towaru w markecie,

• obsługa skanera elektronicznego.

Gwarantujemy:

• umowę zlecenie,

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, od 4360 złotych netto liczący , od 5080 liczący ze znajomością języka, od 5400 zł netto liczący kierowca,

• szkolenie z obsługi skanera,

• zapewniamy zakwaterowanie i transport,

• sprawdzone i pewne miejsca pracy,

• opiekę polskiego koordynatora,

• możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Wymagania:

• pełnoletność,

• gotowość do pracy 5-6 dni w tygodniu (inwentaryzacje nocne lub dzienne),

• chęci do pracy.

Planujesz wyjechać z nami na inwentaryzację? Zobacz jak się przygotować i jak będzie wyglądał twój wyjazd.

www.youtube.com/watch?v=h9cCBgpZOWU

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń przez stronę www.invent.ag

lub wyślij sms o treści ,,Niemcy" na numer 600 020 329

Napisz do nas na LiveChat lub zamów połączenie na CallPage (szczegóły na stronie).

Data: 08.10.2019 16:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 701749
Rubryka ogłoszenia: Praca dodatkowa za granicą

Zdjęcia (1)

Liczenie towaru | Niemcy| Praca od zaraz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Invent (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: invent.ag
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca dodatkowa za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca dodatkowa za granicą