Razem 263 654 ogłoszeń !

Medipe DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 25154

Data wyjazdu : 17.03. – 17.05.2018

Miejscowość: 52066 / Aachen

Stawka: 1250 Euro + 50 Euro za prawo jazdy + 220 Euro PREMII WIELKANOCNEJ

Opis zlecenia:

Podopieczny to 96 letni sympatyczny Senior, który mieszka sam na obrzeżach miasta. Potrzebuje Opiekunki, która pomoże mu przy pielęgnacji ciała. Podopieczny choruje na zniedołężnienie starcze, zaburzenia rytmu serca i astmę. Porusza się na wózku inwalidzkim, samodzielnie wstaje, nie wymaga transferu. Pan Helmut korzysta z usług fizjoterapeuty, raz w tygodniu przychodzi do niego też lekarz.

W domu u Seniora na wyposażeniu znajdują się: podwyższenie na toalecie, przenośna toaleta, krzesełko prysznicowe, łóżko pielęgnacyjne oraz rollator.

Obowiązki Opiekunki: otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z TV, własną toaletą z umywalką oraz internetem. Do dyspozycji jest rower oraz samochód osobowy Ford Ka. W środy i w niedziele jeździ się z Podopiecznym do restauracji.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą

- czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

- zarobki nawet do 1470 Euro,

- 220 Euro PREMII WIELKANOCNEJ,

- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,

- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,

- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,

- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 71 377 88 88

e-mail: rekrutacja@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315

Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Data: 06.03.2018 13:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 580383
Rubryka ogłoszenia: Praca dodatkowa za granicą

Zaopiekuj się Panem Helmutem! ZLECENIE Z PRAWEM JAZDY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Medipe (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48713778888
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca dodatkowa za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca dodatkowa za granicą