Razem 262 066 ogłoszeń !
OFERUJę
06.11.2016 20:07

Szukasz zajęcia dodatkowego?

Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy:

Doradcy finansowego

Miejsce: Gliwice

Opis stanowiska:

-profesjonalna obsługa klienta indywidualnego

-aktywne działania marketingowe

-budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Wymagania:

-zaangażowanie w doskonalenie umiejętności

-łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

-nastawienie na cele

-niekaralność

Oferujemy:

-współprace z uczciwym i solidnym Partnerem biznesowym

-atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)

-stałe wsparcie

-elastyczny czas pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Data: 06.11.2016 20:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 500278
Rubryka ogłoszenia: Biurowa praca dodatkowa dla studentów

Zdjęcia (1)

Dodatkowa praca przy sprzedaży -pożyczek - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agnieszka
Województwo: Gliwice (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48734445609
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Agnieszka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Biurowa praca dodatkowa dla studentów