Razem 259 236 ogłoszeń !
OFERUJę
16.04.2014 12:26

Obowiązki:

-prowadzenie spisu produktów AGD, RTV, IT, FOTO znajdujących się na półkach sklepowych w wyznaczonych sklepach – raz w miesiącu.

-zbieranie ulotek reklamowych i katalogów producentów ze sklepów i dostarczanie ich do siedziby firmy, drogą listowną, 1 raz w tygodniu.

-liczba sklepów do zmonitorowania: 7 (w tym 3 sklepy w Stargardzie Szczecińskim, 2 w Goleniowie, )

-sklepy typu: Media Markt, Neonet, Mix-electronics, Vobis

- termin rozpoczęcia pracy: 26 maj

Oferowane warunki pracy:

-termin realizacji pracy: od 26 do 10 dnia każdego miesiąca

- wystarczy 27 godzin pracy na zrealizowanie monitoringu, około 4 dni

-elastyczny czas pracy

-możliwość współtworzenia własnego grafiku

-praca dorywcza dla studentów

-umowa zlecenia

-wynagrodzenie 530 zł brutto (z kosztami dojazdu i przesyłania ulotek do biura)

-możliwość zdobycia doświadczenia w branży marketingowej

Wymagania:

-dyspozycyjność i mobilność przestrzenna

-odpowiedzialność za pracę

-uczciwość

-bardzo dobra organizacja czasu

-samodzielność

-obowiązkowo status studenta

-możliwość korzystania ze stałego łącza internetowego

-znajomość programu Excel

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą – prześlij CV

Szukamy osoby, która chciałaby pracować przez dłuższy okres czasu (przynajmniej rok, a najlepiej przez okres studiów). Spisy odbywają się co miesiąc, z wyjątkiem sierpnia.

Data: 16.04.2014 12:26
Cena: 530 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 332542
Rubryka ogłoszenia: Biurowa praca dodatkowa dla studentów
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Żaczek (niezarejestrowany)
Województwo: Stargard Szczeciński (Zachodniopomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Biurowa praca dodatkowa dla studentów Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Biurowa praca dodatkowa dla studentów