Razem 260 526 ogłoszeń !
OFERUJę
18.06.2018 14:42

Adecco firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferujemy:

•umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

•wynagrodzenie 15zł brutto/h +15% premii - od 1.09- 17,50zł brutto

•praca 4 dni w tygodniu po 10h

•pracę w systemie 2 zmianowym

•obiady za 1 zł

•26 dni urlopu

•bezpłatny transport z: Chrzanów, Jaworzno, Sosnowiec, Katowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Czeladź, Olkusz, Sławków, Bukowno, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom,Tarnowskie Góry Tychy,Imielin, Zawiercie, Piekary Śląskie

•bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)

Wymagania:

•ukończone 18 lat

•gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym

•umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim

•brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10-12 godzin

•doświadczenie w pracy z komputerem

Obowiązki:

•wyszukiwanie produktów za pomocą skanera

•pobieranie zamówień klientów

•pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów

•kompleksowe rozwiązywanie problemów

Data: 18.06.2018 14:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 594318
Rubryka ogłoszenia: Fizyczna praca dodatkowa dla studentów
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adecco
Województwo: Śląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48723190191
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Adecco
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Fizyczna praca dodatkowa dla studentów