Razem 251 709 ogłoszeń !

Od ponad 15 lat oferujemy swoje usługi w obszarze branży samochodowej odnotowując sukcesywny rozwój oraz zainteresowanie naszą ofertą. W związku z nowymi projektami poszukujemy do naszej siedziby w okolicach Szczecina osób, które w jak najszybszym terminie zasilą nasz zespół.

Zakres obowiązków:

- planowanie i organizowanie pracy personelu warsztatu

- opracowywanie i indywidualna ocena programów testowych do pojedynczych pojazdów i ich komponentów

- utrzymanie w należytym stanie floty pojazdów

- obsługa programów diagnostycznych, nadzór nad magazynem części zapasowych

- ocena i analiza usterek

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie jako mistrz mechaniki pojazdowej/ technik pojazdów samochodowych lub porównywalne wykształcenie/ studia

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze techniki motoryzacyjnej

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

- Analityczne i logiczne myślenie oraz zorganizowany sposób działania

- umiejętność pracy w grupie, obowiązkowość, elastyczność

Oferujemy doskonałe warunki pracy – bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

Pomagamy w przeprowadzce do Poznania dla osób z innych miejscowości.

Proszę o przesłanie CV na adres biuro@hrl.pl lub aplikowanie przez stronę hrl.pl/praca/kierownik-techniczny-obslugi-pojazdow-mechanicznych/

Data: 11.08.2016 14:28
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 485069
Rubryka ogłoszenia: Fizyczna praca dodatkowa dla studentów

Kierownik techniczny obsługi pojazdów mechanicznych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HRL Borowski (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48520687221
Web: hrl.pl/praca/kierownik-techniczny-obslugi-pojazdow-mechanicz
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Fizyczna praca dodatkowa dla studentów Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Fizyczna praca dodatkowa dla studentów