Razem 251 562 ogłoszeń !
OFERUJę
16.02.2015 13:33

ARIS Odszkodowania oferuje kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych z ubezpieczeń OC, AC, NNW, na osobie i mieniu. Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w gospodarstwach rolnych i innych zdarzeniach losowych (pobicie, pogryzienie przez pasa, wypadki na chodniku / posesji, błędy medyczne, szkody majątkowe)

Konsultant ds. odszkodowań

Region: Wielkopolska

Opis stanowiska:

•reprezentowanie ARIS w kontaktach z Klientami,

•pozyskiwanie i obsługa klientów,

•pośredniczenie w zawieraniu umów.

Wymagania:

•wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów,

•umiejętność efektywnej organizacji pracy,

•doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,

•współpracę opartą tylko na umowie agencyjnej lub umowie zlecenie,

•pomoc prawników w czasie współpracy przy kontaktach z klientami,

•nowoczesny system szkoleń oparty na teorii i praktyce,

•materiały marketingowe (banery, plakaty, ulotki, teczki, wizytówki i inne),

Dzięki profesjonalnemu podejściu do kwestii prawnych uzyskiwane przez nas odszkodowania są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu wynagrodzenie naszych współpracowników jest wysokie.

Podejmujemy się najtrudniejszych spraw, z którymi nie poradziły sobie inne kancelarie odszkodowawcze.

Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@arisodszkodowania.pl

Data: 16.02.2015 13:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 390681
Rubryka ogłoszenia: Fizyczna praca dodatkowa dla studentów

Zdjęcia (1)

Konsultant ds. odszkodowań - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Joanna Smorowińska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48883944898
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Fizyczna praca dodatkowa dla studentów Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Fizyczna praca dodatkowa dla studentów