Razem 191 858 ogłoszeń !
OFERUJę
08.11.2013 12:42

OTTO Polska Sp. z o.o jest jedną z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego.

Oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy:

Inwentaryzacji

Miejsce pracy: Nowy Targ

Nr ref. AS/INT/11/2013

Opis stanowiska:

prace inwentaryzacyjne w nocy 13/14.11.2013

przygotowanie towaru do liczenia

liczenie towaru, obsługa skanera

umowa zlecenie

Oferujemy:

pracę w oparciu o umowę zlecenie

atrakcyjną stawkę godzinową

Wymagania:

dyspozycyjność w nocy 13.11.2013

chęci do pracy

sumienność

status ucznia/studenta mile widziany

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: asamel@ottopraca.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Data: 08.11.2013 12:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 313585
Rubryka ogłoszenia: Fizyczna praca dodatkowa dla studentów
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna (niezarejestrowany)
Województwo: Nowy Targ (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Fizyczna praca dodatkowa dla studentów Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Fizyczna praca dodatkowa dla studentów