Razem 301 001 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Biura pracy Agencje Au-pair
25.10.2019 08:31
Cena: 100 Zł.
O

Pożyczka

Pożyczka - Zdjęcia do ogłoszenia
Dzień dobry Pan / Pani Mam kapitał, który będzie służył do udzielania pożyczek jedno- i krótkoterminowych od 2000 euro do 2500.000 euro wszystkim poważnym osobom, które od tej pożyczki w wysokości 2% odsetek zgodnie z Nie chcę naruszać prawa dotyczącego zużycia. W zależności od pożyczonej kwoty możesz spłacić maksymalnie 1–45 lat. Skontaktuj się ze mną, aby ... więcej »
22.10.2019 09:08
Cena: 1 Zł.
O

Przydatne porady budowlane

Przydatne porady budowlane - Zdjęcia do ogłoszenia
Serwis pełen artykułów dotyczących dachu, wykończenia a także budownictwa. Ciekawe informacje przeplatane doświadczeniem autorów powinny ułatwić pracę niejednej osobie. Więcej informacji można uzyskać na stronie http://dachy-porady.pl/. koniecznie sprawdź sam!
Cała Polska
+48000000000
29.08.2019 14:30
Cena: 2 200 Zł.
O

Elektryk/Elektromonter/Pomocnik Elektryka

Witam, Zatrudnimy osoby z doświadczeniem w wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych na stanowisku: Elektryk/Elektromonter/Pomocnik Elektryka. Praca o charakterze ogólno-instalacyjnym przy kompleksowej realizacji budynków mieszkalnych, przemysłowych oraz użytku publicznego. Zakres działania to Warszawa i okolice, bez delegacji, pracujemy w godz. 7-17. Oferujemy stabilną prace za wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaang ... więcej »
22.08.2019 22:08
O

Praca przy domu

Praca dodatkowa. Prace porządkowe w ogrodzie i drobne remontowe. rabanie drewna. Pielenie w ogródku, kopanie. Koszenie trawy itp.
Poszukujemy osób z Wrocławia do pracy przy inwentaryzacjach (skanowanie kodów kreskowych). Nie masz doświadczenia? Dla nas to nie problem – zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy, w dniu inwentaryzacji. Masz ukończone 18 lat? Nie czekaj, aplikuj! Zobacz co gwarantujemy: - Wynagrodzenie wypłacamy w systemie tygodniowym – to świetny sposób, aby zarobić dodatkowe pieniądze. - Oferujemy konkurencyjną stawkę – 18 zł/h brutto. - Zatrudnienie opart ... więcej »
Praca przy inwentaryzacji w Wałbrzychu 06.08.19 - Zdjęcia do ogłoszenia
Poszukujemy osób do pracy przy inwentaryzacji w Wałbrzychu (skanowanie kodów kreskowych). Nie masz doświadczenia? Dla nas to nie problem – zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy, w dniu inwentaryzacji. Masz ukończone 18 lat? Nie czekaj, aplikuj! Zobacz co gwarantujemy: - Wynagrodzenie wypłacamy w systemie tygodniowym – to świetny sposób, aby zar ... więcej »
24.07.2019 12:59
Cena: 18 Zł.
O

Praca przy inwentaryzacji w Słupsku 02.08.19

Praca przy inwentaryzacji w Słupsku 02.08.19 - Zdjęcia do ogłoszenia
Poszukujemy osób do pracy przy inwentaryzacji w Słupsku(skanowanie kodów kreskowych). Nie masz doświadczenia? Dla nas to nie problem – zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy, w dniu inwentaryzacji. Masz ukończone 18 lat? Nie czekaj, aplikuj! Zobacz co gwarantujemy: - Wynagrodzenie wypłacamy w systemie tygodniowym – to świetny sposób, aby zarobić ... więcej »
Pomorskie
+48717507700
Poszukujemy osób z Bydgoszczy do pracy przy inwentaryzacjach (skanowanie kodów kreskowych). Nie masz doświadczenia? Dla nas to nie problem – zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy, w dniu inwentaryzacji. Masz ukończone 18 lat? Nie czekaj, aplikuj! Zobacz co gwarantujemy: - Wynagrodzenie wypłacamy w systemie tygodniowym – to świetny sposób, aby zarobić dodatkowe pieniądze. - Oferujemy konkurencyjną stawkę – 18 zł/h brutto. - Zatrudnienie opar ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
+48717507700
Praca przy inwentaryzacjach - darmowy dojazd z Katowic - Zdjęcia do ogłoszenia
Poszukujemy osób z Katowic do pracy przy inwentaryzacjach (skanowanie kodów kreskowych). Nie masz doświadczenia? Dla nas to nie problem – zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy, w dniu inwentaryzacji. Masz ukończone 18 lat? Nie czekaj, aplikuj! Zobacz co gwarantujemy: - Wynagrodzenie wypłacamy w systemie tygodniowym – to świetny sposób, aby zaro ... więcej »
Śląskie
+48717507700
22.07.2019 13:19
Cena: 18 Zł.
O

Inwentaryzacja w Świdnicy 05.08.19 - Tygodniówka

Inwentaryzacja w Świdnicy 05.08.19 - Tygodniówka - Zdjęcia do ogłoszenia
Poszukujemy osób do pracy przy inwentaryzacji w Świdnicy (skanowanie kodów kreskowych). Nie masz doświadczenia? Dla nas to nie problem – zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy, w dniu inwentaryzacji. Masz ukończone 18 lat? Nie czekaj, aplikuj! Zobacz co gwarantujemy: - Wynagrodzenie wypłacamy w systemie tygodniowym – to świetny sposób, aby zarob ... więcej »
Dolnośląskie
+48717507700
REKLAMA
REKLAMA
18.07.2019 14:59
Cena: 18 Zł.
O

Łódź - Liczenie towaru w markecie - Tygodniówka

Łódź - Liczenie towaru w markecie - Tygodniówka - Zdjęcia do ogłoszenia
Liczenie towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy szkolenie! Poszukujemy osób z do pracy przy inwentaryzacjach w Łodzi w dniach 28.07. i 29.07.2019. Wszystkie dostępne terminy znajdziesz po zalogowaniu się na stronie: invent.ag Gwarantujemy: - stawka godzinowa 18 zł/h brutto, - umowę zleceni ... więcej »
Łódzkie
+48717507700
17.07.2019 12:50
Cena: 18 Zł.
O

Stargard - Liczenie towaru w markecie - Tygodniówka

Stargard - Liczenie towaru w markecie - Tygodniówka - Zdjęcia do ogłoszenia
Liczenie towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy szkolenie! Poszukujemy osób ze Stargardu do pracy przy inwentaryzacji w Szczecinie w dniu 01.08.2019. Wszystkie dostępne terminy znajdziesz po zalogowaniu się na stronie: invent.ag Gwarantujemy: - stawka godzinowa 18 zł/h brutto, - umowę zlec ... więcej »
Zachodniopomorskie
+48717507700
Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych wzięciem udziału w inwentaryzacjach w sklepach odzieżowych znanych marek w Wołominie. Miejsce zlecenia: Galeria Wołomin Termin: 01.08. 2019 od godz. 18:00 i 21:00 Liczba godzin: 6 - 9 •umowa zlecenie (podpisywana przed rozpoczęciem pracy), •stawka 17 pln brutto/h wypłata wynagrodzenia w ciągu kilku dni od zlecenia Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego i przesyłania CV w odpowiedzi na ogłoszenie.
16.07.2019 13:31
Cena: 18 Zł.
O

Katowice - Liczenie towaru w markecie - Tygodniówka

Katowice - Liczenie towaru w markecie - Tygodniówka - Zdjęcia do ogłoszenia
Poszukujemy osób z Katowic do liczenia towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego. Nie musisz mieć doświadczenia! Zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie. Zakres obowiązków: - liczenie towaru w markecie, - obsługa skanera elektronicznego. Od pracownika oczekujemy: - pełnoletności, - dyspozycyjności (inwentaryzacja nocna), - chęci do pracy. ... więcej »
Śląskie
+48717507700
Liczenie towaru - TYGODNIÓWKI - 18 zł/h - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Invent świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacje dla branży handlowej, logistyki i produkcji. Na terenie Polski prowadzimy rekrutację do pracy dodatkowej w wielu miastach. Praca przy inwentaryzacji polega na skanowaniu kodów kreskowych znajdujących się na produktach. Kody skanujemy skanerem elektronicznym. Nie masz doświadczenia? Dla nas t ... więcej »
15.07.2019 13:27
Cena: 18 Zł.
O

Opole - Liczenie towaru w markecie - TYGODNIÓWKA

Opole - Liczenie towaru w markecie - TYGODNIÓWKA - Zdjęcia do ogłoszenia
Liczenie towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy szkolenie! Poszukujemy osób z Opola do pracy przy inwentaryzacjach. Wszystkie dostępne terminy znajdziesz po zalogowaniu się na stronie: invent.ag Gwarantujemy: - stawka godzinowa 18 zł/h brutto, - umowę zlecenie, - szkolenie z obsługi skane ... więcej »
Opolskie
+48717507700
05.07.2019 13:50
Cena: 18 Zł.
O

Praca dodatkowa przy inwentaryzacjach/ Wrocław

Praca dodatkowa przy inwentaryzacjach/ Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Invent świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacje dla branży handlowej, logistyki i produkcji. Na terenie Polski prowadzimy rekrutację do pracy dodatkowej w wielu miastach. Praca przy inwentaryzacji polega na skanowaniu kodów kreskowych znajdujących się na produktach. Kody skanujemy skanerem elektronicznym. Inwentaryzacja wyjazdowa z Wrocławi ... więcej »
Cała Polska
+48717507700
POSZUKUJEMY !! Do prężnie rozwijającej się Firmy poszukujemy pracującego Brygadziste/Majstra prac remontowo-budowlanych, wykończenia. Do obowiązków osoby zatrudnionej będą należały: * Raportowanie do kierownika kontraktów * Wykonywanie prac remontowo-budowlanych * Kontrola oraz nadzór pracowników * Sprawdzanie jakości * Organizacja materiałów budowlanych Od osoby zatrudnionej wymagamy: * Samodyscypliny * Umiejętności kierowania zespołem * Znajom ... więcej »
Sępólno Krajeńskie
+48573367299
Szybkie rozwiązanie Twoich potrzeb finansowych - Zdjęcia do ogłoszenia
Szybkie rozwiązanie w celu uzyskania pożyczki pod koniec 2015 r. Szukasz pożyczki na konsolidację projektów lub konsolidację długów. Czy potrzebujesz finansowania na realizację swoich projektów? Jesteś studentem, studentem lub jesteś bezrobotny. Czy banujesz bank i dlatego banki go nie akceptują. Chciałbym ci powiedzieć, że jestem dostępny, aby pomóc ci rozw ... więcej »
Praca przy inwentaryzacji - Łódź - TYGODNIÓWKA - Zdjęcia do ogłoszenia
Liczenie towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy szkolenie! Oferujemy inwentaryzacje miejscowe i wyjazdowe (bezpłatny transport). Wszystkie dostępne terminy znajdziesz po zalogowaniu się na stronie: invent.ag Gwarantujemy: - stawka godzinowa 18 zł/h brutto, - umowę zlecenie, - szkolenie z ... więcej »
Łódzkie
+48600020355
Ogłoszenia 1 do 20 z 297
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)